MGIS komandos narės

Vadovė

Marina Pukelienė

Feministė, advokacijos ekspertė, trijų vaikų mama. Jau dešimt metų dirbu žmogaus teisių apsaugos srityje, tarptautiniuose ir ne tik projektuose, savo gimdymų patirtis nutariau įprasminti veikdama gimdyvių teisių lauke.

Iveta Bakanauskė

Projekto „Auganti Šeima“ įkūrėja, mama. Pasitelkiant Lietuvos specialistus, mokymų platformą bei socialinę iniciatyvą suteikiu šeimoms erdvę spręsti tėvystės iššūkius, pasisemti žinių, gauti greitą pagalbą ir atrasti kitų bendraminčių tėvų.

Valdybos narė

Lina Gabrijolavičienė

Dula, lektorė. Šiuo metu daugiausiai dėmesio skiriu gimdymo patirties integracijai ir kalbu apie jos svarbą.

Valdybos narė

Eglė Mažulytė – Rašytinė

Socialinių mokslų daktarė, Vilniaus universiteto mokslininkė, psichologė, mama. Moksliniame ir praktiniame darbe gilinuosi į perinatalinio (nėštumo, gimdymo ir pogimdyminio periodo) laikotarpio moterų psichikos sveikatą.

Evelina Antanaitienė

Dulų asociacijos pirmininkė, gimdymo dula, dviejų vaikų mama.

Eglė Lukinaitė – Vaičiurgienė

Dviejų vaikų mama, psichologė, rašytoja, psichologijos studijos šeimai Natūrali Motinystė tinklaraščio Ryšyje įkūrėja. Gilinuosi į nėštumo, gimdymo ir tėvystės psichologijos, santykių ir ryšio kūrimo temas.

Valdybos narė

Nida Vildžiūnaitė

Pogimdyminės depresijos centro įkūrėja, „Žvelk Giliau“ Psichikos sveikatos ambasadorių koordinatorė. Užsiimu advokacija, siekiant siekiant pogimdyminės depresijos prevencijos ir geresnės sveikatos priežiūros. Organizuoju kvalifikacijos tobulinimo mokymus psichikos sveikatos specialistams.

Ugnė Gudžinskaitė

Duomenų tyrėja ir sociologė, apsigynusi magistro darbą apie moterų gimdymo praktikas bei patirtis. Dviejų dukrų mama. MGIS esu atsakinga už „Mano gimdymas“ apklausos duomenų paruošimą bei analitinės švieslentės pateikimą.

Valdybos narė

Ingula Rinkevičienė

3 vaikų mama. Kūno ir sielos terapijos tyrinėtoja. MGIS bendrasteigėja, Tarptautinės akušerinio meno ir meistrystės akademijos įkūrėja, įvairių kursų ir konferencijų gimties tema organizatorė. Aktyviai dirbu tradicinės pribuvėjystės srityje su pribuvėjomis visame pasaulyje.

Justė Matijošienė

Trijų vaikų mama, tekstų kūrėja ir redaktorė, „Mamos linijos“ savanorė. Gilinuosi į motinystės, ypač mamų emocinės sveikatos ir pogimdyminio laikotarpio, temas.

Vitalija Maksvytė

Keturių vaikų mama, rašytoja, literatūrologė ir švietėja, kūrybinių projektų vadovė, visuomenininkė, biblioterapijos ir dėmesingo įsisąmoninimo praktikė ir lektorė.

Agnė Škudienė

Nepriklausoma akušerė, dula, lektorė, dviejų vaikų, gimusių namuose, mama.

Valdybos narė

Gintarė Balčytytė

Buhalterė

Živilė Aglinskienė

Gimdėte Lietuvoje 2023 metais? Kviečiame pasidalinti savo gimdymo patirtimi