MGIS komanda

Iki šiol dalinomės veiklomis, bet šį kartą norime pristatyti jums mūsų komandą, kuri susibūrė 2020 m. rengiant projektą “Gimdymo patirtys ir gimdyvių teisės Lietuvoje”, bet vis labiau ir labiau įsitraukia į platesnes MGIS veiklas siekiant keisti ir gerinti gimdyvių teisių situaciją Lietuvoje.

Laima Steponavičienė

Jau 8 metus veikiančios iniciatyvos Informuotas pasirinkimas įkūrėja. Nuo 2018 m. Sveikatos apsaugos ministerijos Perinatologijos integruotos sveikatos priežiūros valdymo komiteto narė, prisidėjusi prie daugelio į šeimą ir moterį orientuotų pokyčių gimdymo priežiūros sistemoje diegimo.

Ugnė Gudžinskaitė

Duomenų analitikė. Nuo 2018 m. dirba duomenų mokslo srityje, o šiuo metu studijuoja sociologijos magistrantūroje. 2019 m. prisidėjo prie analogiškos „Informuoto pasirinkimo“ gimdymo patirčių apklausos duomenų analizės ir viešinimo.

Eglė Mažulytė-Rašytinė

Psichologė, socialinių mokslų daktarė, Vilniaus universiteto dėstytoja ir mokslininkė. Nuo 2012 m. atlieka mokslinius tyrimus traumų psichologijos srityje, domisi gimdymo patirties įtaka moterų psichologinei savijautai po gimdymo, pogimdyvinio potrauminio streso reakcijomis.

Marina Pukelienė

Moterų ir gimdyvių teisių entuziastė. Baigusi studijas Vilniaus ir Tartu universitetuose, politikos ir tarptautinių santykių srityse, nuo 2014 metų dirbanti tarptautinėse NVO. 

Lina Gabrijolavičienė

Dula ir pasiruošimo gimdymui temų lektorė. Nuo 2017 metų įsitraukusi į gimdymo priežiūros sistemos problematikos įgarsinimą ir pokyčių galimybių paiešką. 2019-2021 buvo Lietuvos dulų asociacijos pirmininkė (Dulos Lietuvoje), inicijavo ir realizavo įvairius visuomenės švietimo projektus gimdymo kompleksiškumo temomis.

Nida Vildžiūnaitė

Socialinių projektų, vykdomų su misija spręsti šiuolaikinių motinų, tėvų, šeimų problemas, iniciatorė. Projektais inicijuojami pokyčiai srityse, kurios stokoja asmeninio, visuomeninio ir valstybinio dėmesio. Edukacinis, informacinis projektas Nėštumo kalendorius (nuo 2008 m.), paramos projektas prieš smurtą artimoje aplinkoje “Laimingi mūsų namai” (nuo 2015 m.), visuomeninis prevencinis depresijos po gimdymo projektas Mama mums rūpi (nuo 2019 m.).

Gimdėte Lietuvoje 2023 metais? Kviečiame pasidalinti savo gimdymo patirtimi