Paremkite MGIS veiklą skirdami dalį gyventojų pajamų mokesčio!

Kviečiame paremti Motinystę globojančių iniciatyvų sąjungos veiklas ir skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio . 

Deklaruoti pajamas ir užpildyti 1,2% formą galite iki 2024 m. gegužės 2 d.

Kaip skirti 1,2% Motinystę globojančių iniciatyvų sąjungai (MGIS)? 

  1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS): deklaravimas.vmi.lt
  2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliajame meniu – „Pildyti formą“.
  3. Iš dažniausiai pildomų formų sąrašo pasirinkite “Prašymas skirti paramą”, paspauskite šalia jo esantį gaublio ženklą.
  4. Atsidariusiame lange spauskite „Pradėti“,  gavėjo paieškos lange įrašykite pavadinimą Motinystę globojančių iniciatyvų sąjunga  ar įmonės kodą 304909248 ir spauskite „Tęsti“.
  5. Taip pat nurodykite, kokią dalį mokesčio (maksimalus – 1,2 proc.)  ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate (jei nurodysite kelis metus, nereikės kasmet pildyti, o panorėję pakeisti, bet kada galėsite tai padaryti).  Suvedę duomenis, spauskite „Išsaugoti“
  6. Viską užpildžius, peržiūrėkite duomenis ir spauskite „Taip, teisingi“. Atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą“. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti“.

SVARBU – parama už 2023 m. bus pervesta, jei iki 2024 m. gegužės 2 d. pateiksite ir savo Pajamų mokesčio deklaraciją už 2023 metus (GPM311 forma).

Gimdėte Lietuvoje 2023 metais? Kviečiame pasidalinti savo gimdymo patirtimi